Darmowe probki perfum

Gdzie mogę dostać darmowe próbki perfum?

Markowe perfumy i wody perfumowane to spory wydatek. Dlatego wiele osób przed zakupem chciałoby się przekonać, czy dany zapach nie znudzi im się za szybko, czy jest trwały a przede wszystkim jak pachnie na skórze. Zwłaszcza, że te same perfumy na każdym, kto je nosi, mogą pachnieć nieco inaczej. Jest to kwestia pH skóry i hormonów. Zapach, który we flakonie wydawał się oszałamiający, na skórze może być nieciekawy, lub nawet irytujący i mdły. Działa to również w drugą stronę – nuty zapachowe nigdy nie rozwiną się na papierku perfumeryjnym równie dobrze, jak na ciepłej skórze.

Darmowe próbki perfum

Gdzie mogę dostać darmowe próbki perfum? Sposobów jest kilka. Przede wszystkim, perfumerie zarówno internetowe jak i stacjonarne często dorzucają próbki do dokonanych przez nas zakupów. Ma to jednak ten minus, że musimy najpierw oczywiście zainwestować i wydać pieniądze na jakiś produkt, a poza tym nigdy nie ma gwarancji, że losowo dodane próbki będą tymi, które leżały w kręgu naszych zainteresowań. W perfumerii Happiness przy składaniu zamówienia możesz napisać prośbę o dodanie do zamówienia próbek perfum, które Cię interesują.

Innym dobrym i całkiem popularnym w sieci sposobem, są tak zwane wymianki. Na licznych forach o tematyce urodowo – kosmetycznej powstają grupy wymiankowe. Jeśli mamy ciekawy zapach, którym możemy się podzielić, wystarczy dokupić małe fiolki na próbki i odlać do nich nieco zawartości naszego flakonu. W zamian możemy oczekiwać innych ciekawych zapachów. Zazwyczaj na forum każda z osób prezentuje listę zapachów, którymi dysponuje i które może zaofiarować w ramach wymiany.

Ostatnim i zarazem najlepszym sposobem jest zwyczajne poproszenie o próbkę w drogerii. Nie wszystkie sklepy są w tym zakresie skłonne do współpracy, na przykład w Douglasie szanse na otrzymanie próbki są niemal zerowe. Warto przejść się na przykład do Sephory, która prowadzi w tym zakresie bardziej przyjazną dla potencjalnych klientów politykę. Jeśli nie możemy się zdecydować pomiędzy dwoma, trzema zapachami, śmiało pytajmy o możliwość otrzymania opisanej próbki, która pozwoli na spokojne przetestowanie zapachów i podjęcie decyzji.

Każdy z zapachów warto przetestować na sobie kilka razy, ponieważ nuty zapachowe mogą rozwijać się w inny sposób za każdym razem, co jest zależne nawet od warunków atmosferycznych tj. temperatury i wilgotności otoczenia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *