Zakupy spożywcze

Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze?

Gdzie najczęściej robicie zakupy spożywcze? To pytanie pojawia się często na internetowych forach, na których użytkowniczki i użytkownicy dzielą się własnymi doświadczeniami. No właśnie, gdzie zatem kupujemy artykuły spożywcze?

Gdzie ludzie robią zakupy?

Najczęściej pojawiające się odpowiedzi wskazują, że żywność kupujemy w hipermarketach i supermarketach takich jak: Auchan, Tesco czy Carrefour, a często też w dyskontach typu Lidl czy Biedronka. Cenimy je za ceny i szeroki asortyment. Robimy tam większe, cotygodniowe zakupy. Co ciekawe, wiele osób wskazuje, że w miejscach tego typu nie dokonuje zakupu produktów takich jak: pieczywo, mięso i wędliny. W przypadku tych produktów wolimy sprawdzone, lokalne piekarnie, sklepy mięsne lub zakup prosto od rzeźnika. Część osób korzysta też z targu lub bazarku, gdzie kupuje warzywa i owoce. Gdy natomiast zabraknie nam jakichś produktów spożywczych w środku tygodnia, korzystamy zazwyczaj z przydomowych, osiedlowych sklepików, które są dobrze zaopatrzone i oferują najpotrzebniejsze produkty spożywcze.

Wiele osób preferuje tez zakupy w hurtowniach. Poniżej jest lista najlepszych hurtowni zarówno stacjonarnych jak i internetowych: https://pozmeat.com.pl/lista-hurtowni-spozywczych-w-warszawie/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *