StartUp - pomysł na e-biznes

Jak założyć i rozwinąć dochodowy biznes w Internecie?

Masz dość pracy dla kogoś? Przyszedł ci do głowy pomysł rewolucyjnego rozwiązania, które zmieni życie innych? Być może twoim powołaniem jest własny startup. Możesz być autorem aplikacji, portalu, innowacyjnej usługi.

Jak zweryfikować swój pomysł na e-biznes?

Zasada jest taka, że jeśli trzy razy z rzędu ktoś prosi cię o pomoc, powinieneś zrobić cennik i oferować to innym w ramach płatnych działań. Co jest ważne i na co zwrócić uwagę, gdy chcesz otworzyć własny start-up? Przede wszystkim jak najszybciej zacznij działać, zamiast dopieszczać swój pomysł miesiącami. Po pierwsze w tym czasie ktoś inny może sprzątnąć ci go sprzed nosa, po drugie pomysły na e-biznes szybko się dezaktualizują, bo zastępują je nowsze rozwiązania. Dlatego, gdy zakładasz swój start-up, musisz być gotowy nieustannie wprowadzać innowacje, inaczej wyprzedzi cię konkurencja. O czym pamiętać, prowadząc startup w internecie? Postaraj się pozyskać fundusze na realizację startupu i pamiętaj, że najważniejsza jest sprzedaż.

Jesli interesuje Cię temat StartUp i chciałbys zgłebic swoja wiedze na ten temat to zapraszam do zapoznania się z artykułem: http://els.com.pl/na-czym-polega-startup/

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *