Perfumy Versace Bright Crystal

Recenzja perfum Versace Bright Crystal

Czy słyszeliście kiedyś o kryształach marki Versace? Na pewno! W skład magicznego tria wchodzą perfumy “Bright Crystal”, “Crystal Noir” i “Yellow Diamond”. Podobna stylistyka flakoników, lecz… Zupełnie inne kolory i inne zapachy. W niniejszej recenzji zastanowimy się nad kultowym, różowym kryształkiem o nazwie “Bright Crystal”.

Perfumy męskie Versace Bright Crystal

Przede wszystkim jest to zapach uderzająco kobiecy. Już w momencie pierwszego kontaktu widać, że przeznaczony jest dla kobiet subtelnych, lecz jednocześnie eleganckich i wyrazistych. Delikatny róż, finezyjne szkło, lecz tuż nad nim ciężki i duży, diamentowo połyskujący korek. Kompozycję stworzył Alberto Morillas, w 2006 roku. Perfumy zaliczane są do kategorii kwiatowo-owocowej. W nutach bazy znajduje się piżmo, mahoń i ambra, w nutach serca lotos, magnolia i piwonia, a na szczycie kompozycji są nuty wodne, granat i yuzu.

Co właściwie oznacza ten tajemniczy skład? Dzięki piżmu i ambrze zapach jest trwały i zmysłowy, bardzo efektownie stapia się ze skórą, pozostając na niej przez bardzo długi czas. Nuty głowy są odpowiedzialne za lekkość kompozycji – to one sprawiają, że jest idealna na wiosnę i lato, nie męczy nawet w gorące dni i ma w sobie coś odświeżającego. Nuty serca natomiast przynoszą ze sobą legendarną kwiatowość, kojarzącą się kobieco i… Niewinnie. Połączenie wszystkich struktur tworzy wyjątkowy, trudny do zapomnienia obraz. Pachnąc “Bright Crystal” z pewnością trudno pozostać niezauważoną. Niewiele damskich kompozycji na ciepłe pory roku łączy w sobie zmysłową kobiecość z lekką świeżością, już choćby dlatego warto zapoznać się z tym zapachem.

Nie sposób nie wspomnieć, że “Bright Crystal” cieszy się dużym powodzeniem i jest po prostu zapachem lubianym. Nietrudno dostać je w perfumerii Happiness https://www.e-happiness.pl/Versace-c40, czasami można także upolować atrakcyjne przeceny. Czy jednak popularność woni jest jej wadą? W tym przypadku nie – trzeba pamiętać, że perfumy potrafią rozwijać się bardzo różnie, u każdego pachną nieco inaczej. Wszystko zależy od indywidualnych właściwości skóry.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *