Relikwiarz św. Jana Pawła II – cena

Relikwiarz św. Jana Pawła II – cena

Relikwiarze św. Jana Pawła II wykonane są niezwykle precyzyjnie, z dbałością o wszelkie szczegóły, dlatego ich cena nie zawsze jest niska. Warto jednak zdecydować się na kupno takiej pamiątki liturgicznej, aby móc ją sobie postawić w domu i mieć bliski kontakt z Ojcem Świętym, który był poważany na całym świecie. Cena takiego relikwiarza zależy w dużej mierze od tego z jakiego materiału został on wykonany, może to być:

  • srebro
  • złoto
  • drewno

Ważne jest jednak to, aby takie relikwiarze były jak najwierniejszym odzwierciedleniem sylwetki św. Jana Pawła II, co można ocenić samodzielnie. Zwykle takie relikwiarze kosztują kilka tysięcy złotych, zwłaszcza ich mosiężne wersje kupowane za pomocą internetowych sklepów z dewocjonaliami. W tym przypadku należy przygotować się na wydatek rzędu 1500-2000 złotych, chociaż znaleźć można zarówno tańsze, jak i nieco droższe wersje relikwiarzy św. Jana Pawła II. Wszystko zależy też od ich wymiarów oraz elementów, które zostały wykorzystane w procesie ich powstawania.

Zobacz gdzie na rynku są dostepne relikwiarze Jana Pawła II: http://www.obiektysakralne.pl/artykuly-/artykuly/relikwiarze-jana-pawla-ii-dostepne-na-rynku,44.html

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *